CANDYLAND
                                         TRIATHLON
                                     16 SEPTEMBER 2006

                  **********  AWARDS LIST **************


                            AGE GROUP:   M07-08

    1 ANDREW HAHN         22:26
    2 ZACHARY FRANKLIN    22:59
    3 TREVOR OGDEN        22:59
    4 ADAM STACK          23:35
    5 AARON BROCKERT      24:04
    6 JAI LOVEJOY         25:58
    7 DAVID DIEBOLD       27:13
    8 BENJAMIN RAY        27:16
    9 MATTHEW NORTON      27:58
   10 ALEX WALLEN         27:59
   11 DAKOTA MILLER       28:39
   12 AARON NORTON        31:31
   13 TEAVA TORRES DE S   33:22
   14 DECLAN HURLEY       33:45

                            AGE GROUP:   F07-08

    1 SHINA MATSUSHITA    26:34
    2 CAMILLE PHILLIPS    28:38
    3 TOMMIANNE BROCKER   30:36
    4 SOPHIA TURNER       31:54
    5 RACHEL UMPHRESS     31:58
    6 MIRANDA DUPLISSEY   34:39


                            AGE GROUP:   M09-10

    1 JAKOB DEWALD        19:20
    2 JACOB TANDBERG      19:33
    3 RYAN STACK          20:43
    4 NOAH DEER           21:24
    5 JUSTIN SHOUNK       22:32
    6 ZACHARY WOO         22:45
    7 FORREST EDSON       23:03
    8 SEAMUS HURLEY       24:14
    9 NATHANAEL RAY       24:49
   10 JOSHUA STAMAN       26:33
   11 STEPHEN DEWALD JR   26:36
   12 TATE HIGASHIHARA    27:17
   13 JAMES UMPHRESS      29:30
   14 TROY ENOKA          31:44

                            AGE GROUP:   F09-10

    1 AMANDA CORDES       21:25
    2 MARY MARGARET DEE   22:32
    3 NICOLE CONDON       23:22
    4 JENNIFER MOYER      25:20
    5 ESTHER TANDBERG     26:03
    6 MAYA ALLEN          28:05
    7 TORI ROOKS          28:15
    8 NATASHA STAMAN      28:52
    9 ALLISON MULLEN      29:30
   10 NATASHA TURNER      30:35
   11 HAILEIGH FRESE      31:27
   12 MALINA CANSIBOG     32:01
   13 KIRA BROWN          32:03


                            AGE GROUP:   M11-12

    1 CODY SPRAKER        23:54
    2 KALANI KAYSER       24:58
    3 LINDSEY DEWALD      26:29

                            AGE GROUP:   F11-12

    1 AMBER VREDENBURG    25:00
    2 LAUREN ARAKAWA      26:34
    3 REBEKAH TANDBERG    29:15
    4 DAWNE YAMAMOTO      31:16
    5 COURTNEY PHILLIPS   38:09


                            AGE GROUP:   M13-14

    1 JACK DEEDRICK       21:31
    2 ALLYN TANDBERG      24:57
    3 DARREN MASUDA       26:20
    4 MICHAEL DIEBOLD     28:23
    5 DANIEL RODRIGUES    32:26

                            AGE GROUP:   F13-14

    1 MICHELLE DUDLEY     24:14
    2 MCKENNA SHOUNK      28:37
    3 LILLYBELLE DEER     30:35


                            AGE GROUP:   M-Relay

    1 Jonathan Liu
      Nicholas Liu
      Brendon Seto        29:36

                            AGE GROUP:   X-Relay

    1 Jennifer Jaeckel
      Christopher Jaeck
      Michael Compton     30:18